Sport si divertisment
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Sport Club Columna este alaturi de toti iubitorii sportului
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ha ha ha ha ha

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
john




Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/09/2009
Localizare : Costa Rica

ha ha ha ha ha Empty
MesajSubiect: ha ha ha ha ha   ha ha ha ha ha I_icon_minitimeMar Sept 08, 2009 8:09 pm

lol! lol!


Ultima editare efectuata de catre john in Joi Oct 01, 2009 2:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
tigrul




Mesaje : 5
Data de înscriere : 07/09/2009

ha ha ha ha ha Empty
MesajSubiect: Re: ha ha ha ha ha   ha ha ha ha ha I_icon_minitimeMar Sept 08, 2009 10:12 pm

giulia a scris:
as vrea sa deschid un topic legat de tehnicile de autoaparare...
pe vremuri, impreuna cu gasca mea de prieteni, experimentam diferite "trucuri", pe care le invatam dintr-o cartulie pe care o descoperisem (dupa indelungi "sapaturi") in biblioteca unui amic ai carui parinti lucrau in MApN...
cartea s-a ratacit demult probabil, dar cred ca in zilele noastre tulburi, in care de multe ori trebuie sa te aperi singur/a, ar fi bune niste mici secrete de tipul acesta, explicate de un profesionist, asa cum inteleg ca esti tu
astept cu interes Smile
Ok,tehnicile sunt numeroase,incepand de la desprinderile din cheile articulare simple( incheietura mainii,cotului,umarului) pana la kansetsu(chei pe trunchi),blocaje si lovituri cu pumnul si piciorul.Subiectul e mult prea vast si necesita multa rabdare (ca la tutun sunt pe cale sa renunt).In concluzie,vom incepe sa dezvoltam subiectul,dar nu fara o pregatire prealabila.
Sus In jos
john




Mesaje : 2
Data de înscriere : 08/09/2009
Localizare : Costa Rica

ha ha ha ha ha Empty
MesajSubiect: ha ha ha ha ha   ha ha ha ha ha I_icon_minitimeMier Sept 16, 2009 3:59 am

habar nu ai lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





ha ha ha ha ha Empty
MesajSubiect: Re: ha ha ha ha ha   ha ha ha ha ha I_icon_minitime

Sus In jos
 
ha ha ha ha ha
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Sport si divertisment :: Sport :: Arte martiale-
Mergi direct la: